Сквирський РМК
Неділя, 18.11.2018, 19:16
Меню
ЗНО [5]
ДПА [0]
Актуально [0]

1 2 3 ... 8 9 »

09 листопада 2018 року згідно з планом роботи районного методичного кабінету відділу Сквирської райдержадміністрації відбулося засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів на тему «Використання кейс-технологій для формування життєвих компетентностей у сучасній виховній практиці».

Любов Котяй, методист РМК,розкрила присутнім суть поняття кейс методу, ознайомила з типами кейсів та методом «Шість капелюхів мислення».

У ході інтерактивної частини педагоги-організатори спільно розробили рекомендації для таких кейс-ситуацій:

 • Технологія підготовки та проведення виховних заходів у формі КВК;
 • Ігри із залом: якими їм бути?
 • Педагогічна майстерність педагога-організатора: нові цікаві форми роботи з учнями «Колективне відео».
Просмотров: 33 | Добавил: shahray | Дата: 12.11.2018 | Комментарии (0)

07 листопада 2018 року на базі Сквирського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – дитячий садок» відбулося перше засідання педагогічної студії для керівних кадрів, яка працюватиме над проблемою «Формування інформаційно-освітнього середовища ЗЗСО системою сервісів GSuiteforEducation».

Корбут Л.А., завідувач РМК, познайомила учасників студії із завданнями, які треба буде розв’язати упродовж двох років роботи педагогічної студії.

Вигівська А.Д., директор Сквирського НВК, розповіла про власний досвід використання системи сервісівGSuiteforEducation в управлінні школою.

Вчитель української мови та літератури Рябоконь С.В. та вчитель англійської мови Решетар Ю.П. демонстрували використання додатків Googledoc, GoogleClassroom у спільній роботі з учнями на уроках, під час виконання домашніх завдань, в організації дистанційного навчання.

 

Просмотров: 43 | Добавил: shahray | Дата: 09.11.2018 | Комментарии (0)

11 жовтня 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської райдержадміністрації відбулося засідання постійно діючого семінару для керівників закладів дошкільної освіти з проблеми «Педагогічна рада у закладі дошкільної освіти:технології, розробки, підготовки та проведення».

Методист РМК Чернега Н.С. ознайомила учасників засідання з загальними положеннями щодо повноважень педагогічної ради в закладах дошкільної освіти.

Керівники ЗДО визначили види, основні етапи організації засідань педагогічної ради.Вправлялися в складанні алгоритму,оформленні протоколу засідання педагогічної ради.

Педагоги поділилися досвідом здійснення контролю за виконанням рішень педагогічної ради.

На завершення засідання було вироблено та узагальнено практичні рекомендації.

Просмотров: 33 | Добавил: shahray | Дата: 12.10.2018 | Комментарии (0)

10 жовтня 2018 року на базі районного методичного кабінету згідно з планом роботи відділу освіти Сквирської РДА відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів з виховної роботи.

У заході взяли участь Л.М.Мазур, головний спеціаліст відділу освіти, Л.В.Котяй, методист РМК.

У ході наради були розглянуті питання:

 • Про ведення обліку дітей шкільного віку та учнів;
 • Про організацію роботи груп подовженого дня;
 • Про організацію правовиховної роботи в ЗЗСО;
 • Про організацію гурткової роботи в ЗЗСО;
 • Щодо застосування окремих положень інструкції з діловодства в ЗЗСО;
 • Щодо вирішення конфліктів серед дітей шляхом впровадження медіації;
 • Про проведення урочистостей з нагоди відзначення Дня захисника України.

З метою удосконалення діяльності заступників директорів з виховної роботи учасниками наради були прийняті відповідні рекомендації.

Просмотров: 64 | Добавил: shahray | Дата: 11.10.2018 | Комментарии (0)

09 жовтня 2018 року на базі Сквирського закладу дошкільної освіти відбулося засідання районної школи педагогічної майстерності вихователя-методиста Чорної Наталії Петрівни з теми «Прогулянка як інтегрована система роботи з дітьми»

Чорна Н.П. ознайомила учасників засідання з структурою прогулянки для дітей в закладі дошкільної освіти, з формами організації роботи з дітьми під час прогулянки. Педагог поділилася досвідом використання спадщини В.Сухомлинського під час проведення прогулянок.

Учасники засідання також обговорили питання значення прогулянки у розвитку дітей дошкільного віку, види прогулянок та вимоги до організації, проведення прогулянок в дитячому садку.

На завершення засідання було вироблено та узагальнено практичні рекомендації.

Просмотров: 45 | Добавил: shahray | Дата: 09.10.2018 | Комментарии (0)

02 жовтня 2018 року на базі РМК відділу освіти Сквирської РДА відбулося засідання оргкомітету історико-філософського дискусійного Клубу.

Засновником дискусійного Клубу є відділ освіти Сквирської РДА, а в його оргкомітет входять: заслужений учитель України Заболотний О.В., кандидат педагогічних наук Цимбалюк В.І., завідуюча методичним кабінетом райвідділу освіти Корбут Л.А., кандидат педагогічних наук Плівачук К.В., заслужений журналіст України Бондарчук К.Ф., методист районного відділу освіти Підборочинський М.Б., фермер-природознавець Шолудько Ф.А, учитель-методист з історії Козлова О.Л., методист РЦДЮТ Ніфоровська Г.Л.

На засіданні організаційного комітету розглянуто Положення про історико-філософський дискусійний Клуб, а також погоджено план роботи Клубу.

Перше засідання на тему «Сотворіння Всесвіту: біблійне, міфологічне та наукове трактування» відбудеться 1 листопада 2018 року у актовій залі Сквирського РЦДЮТ

Організатори запрошують усіх творчих, креативних педагогів, учнів.

Просмотров: 50 | Добавил: shahray | Дата: 02.10.2018 | Комментарии (0)

Успішно пройшла настановча очна сесія за програмою НУШ на Сквирщині. Педагоги вже зараз готові запроваджувати нові цікаві ідеї у свою практику.

Просмотров: 42 | Добавил: shahray | Дата: 01.10.2018 | Комментарии (0)

05 вересня 2018 року на базі Сквирського РМК було проведено інструктивно-методичну нараду для практичних психологів, соціальних педагогів з питань організації та змісту діяльності психологічної служби системи освіти у 2018/2019 навчальному році.

У ході проведення наради були розглянуті та обговоренні такі нормативно правові документи:

 1. Лист МОН від 18.05.2018 № 1/11-5480 “Методичні рекомендації щодо запобігання та протидії насильству”.
 2. Наказ МОН від 31.05.2018 № 555 “Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів “Нові технології у новій школі”.
 3. Рада Європи Рекомендація CM/Rec(2018)7 «Про принципи дотримання, захисту та реалізації прав дитини в цифровому середовищі».
 4. Наказ МОН від 08.06.2018 №609 «Про затвердження Примірного положення про команду психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в закладі загальної середньої та дошкільної освіти».
 5. Наказ МОН від 22.05.2018 № 509 “Про затвердження Положення про психологічну службу у системі освіти України”.
 6. Лист МОН від 07.08.2018 № 1/9-487 “Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти на 2018-2019 н.р.”.
Просмотров: 6 | Добавил: shahray | Дата: 05.09.2018 | Комментарии (0)

05 липня 2018 року у районному методичному кабінеті відділу освіти Сквирської райдержадміністрації відбулася стратегічна сесія «Нова українська школа – школа успіху».

На зібранні були присутні педагогічні працівники, керівники закладів середньої освіти.

У роботі сесії взяла участь Ревуцька Наталія Миколаївна, методист Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

Начальник відділу освіти Олександр Вікторович Заболотний підвів підсумки діяльності закладів освіти району щодо упровадження Концепції «Нова українська школа» у 2017/2018 навчальному році та означив чергові кроки реформування освітньої галузі.

Завідувач районним методичним кабінетом Людмила Анатоліївна Корбут акцентувала увагу на професійний розвиток управлінців та педагогів в умовах впровадження нової української школи.

Другу частину сесії провела сертифікований тренер з підготовки педагогів до роботи за концепцією «Нова українська школа» - Придатко Любов Сергіївна, методист РМК.

Зустріч пройшла в атмосфері співпраці й педагогічної творчості.

Просмотров: 78 | Добавил: shahray | Дата: 05.07.2018 | Комментарии (0)

06 червня 2018 року на базі Сквирського РЦДЮТ відбулася нарада керівників закладів освіти      

Порядок денний:

 1. Про укладання  угоди між відділом освіти Сквирської РДА та районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2018-2021 роки.

Чернега Н.С. голова районної ради профспілки працівників освіти

Заболотний О.В. начальник відділу освіти

 1. Про порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до закладів загальної середньої освіти у 2018 році.

Барильченко О.В. головний спеціаліст відділу освіти

 1. Про створення нового освітнього простору для учнів 1 класів та ресурсних кімнат  відповідно до вимог  Концепції Нової української школи.

Заболотний О.В. начальник відділу освіти

 1. Про підготовку навчальних закладів до нового 2018/2019 навчального року та проведення ремонтних робіт.

Заболотний О.В. начальник відділу освіти

Просмотров: 101 | Добавил: shahray | Дата: 07.06.2018 | Комментарии (0)

«Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX)


На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 16 серпня 2016 року №2/2-14-1574-16 повідомляємо, що тестування для учнів 8-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Київської області за «Програмою обміну майбутніх лідерів» (FLEX) проходитиме 10-11 вересня 2016 року у тест-центрі на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» та у листопаді 2016 року у м. Києві (за окремим графіком).

До участі у конкурсному відборі запрошуються школярі 8, 9, 10 класів, які народилися в період з 01 січня 2000року по 15 липня 2002 року та володіють англійською мовою на достатньому рівні. Участь у конкурсі є відкритою та безкоштовною для усіх бажаючих, які відповідають віковим критеріям.

Повну інформацію про конкурс та перелік документів, які необхідні для участі у тестуванні, розміщено на веб-сайті Американських Рад за посиланням http://www.americancouncils.org.ua.

Просимо забезпечити доступ до інформації про Програму FLEX та сприяти участі учнів 8-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів у конкурсному відборі.

Початок проведення І туру – 10 вересня о 10.00, ІІ туру – 11 вересня о 10.00 за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 37, КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Контактна  інформація   –   Американські Ради  з   міжнародної  освіти,  телефон:

(044) 289-39-52; e-mail: flex@americancouncils.org.ua