28 березня 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти відбувся тренінг «Освіта для майбутнього – оволодіння учнями універсальними технологіями: спілкування, творчості, життєтворчості, цілісності» для педагогів-організаторів освітніх закладів району.
Загальною рисою тренінгу, який підготувала і провела Л.В.Котяй методист РМК, було використання інструментів неформального навчання: ігор, вправ, розв’язання практичних завдань та ситуацій, а також мінімальна кількість лекцій та теорій.
Учасникам тренінгу було запропоновано ряд практичних вправ щодо модернізації профорієнтаційної діяльності в умовах освітніх змін, вдосконалення їхнього організаційного, дидактичного, методичного забезпечення. Також педагоги ознайомилися з індивідуальними та груповими формами виховної роботи та добіркою вправ для опанування майстерності критично мислити.
![](/NMR/Seminary/28_03_18/DSC_8186.jpg) ![](/NMR/Seminary/28_03_18/DSC_8188.jpg) ![](/NMR/Seminary/28_03_18/P1220005.jpg) ![](/NMR/Seminary/28_03_18/P1220009.jpg) ![](/NMR/Seminary/28_03_18/P1220020.jpg) ![](/NMR/Seminary/28_03_18/P1220030.jpg) ![](/NMR/Seminary/28_03_18/P1220038.jpg) ![](/NMR/Seminary/28_03_18/P1220041.jpg) ![](/NMR/Seminary/28_03_18/P1220045.jpg) ![](/NMR/Seminary/28_03_18/P1220048.jpg) ![](/NMR/Seminary/28_03_18/P1220053.jpg) ![](/NMR/Seminary/28_03_18/P1220065.jpg) ![](/NMR/Seminary/28_03_18/P1220066.jpg)
|