21 листопада 2018 року на базі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» відбувся проблемний семінар «Організація дистанційного навчання в школі» для заступників директорів ЗЗСО з навчально-виховної роботи.
Завідувач районним методичним кабінетом Л.Корбут виголосила мету і завдання семінару.
У роботі семінару взяла участь Борбіт Алла Вікторівна, завідувач відділом дистанційного навчання КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».
Учасники семінару опрацювали нормативно-правову базу, визначили шляхи реалізації та алгоритм організації дистанційного навчання. Практично познайомилися з веб-орієнтованими системами підтримки освітнього процесу: MOODLE, LAMS(LearningActivityManagementSystem).
Завершився семінар обговоренням планів щодо практичного застосування різних систем для організації дистанційного навчання школярів.
![](/seminaru/20_11_18/1.jpg) ![](/seminaru/20_11_18/2.jpg) ![](/seminaru/20_11_18/3.jpg) ![](/seminaru/20_11_18/4.jpg)
|