19 листопада 2018 року у Сквирській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М. Ольшевського відбулося заняття школи педагогічної майстерності Войцехівської В.М. та Луньової Н.В. для вчителів іноземної мови.
У ході заняття педагоги ознайомили учасників школи педагогічної майстерності із сучасними методами та прийомами навчання лексики на уроках англійської мови й особливостями викладання в початковій школі.
![](/seminaru/21_11_18/1.jpg) ![](/seminaru/21_11_18/2.jpg) ![](/seminaru/21_11_18/3.jpg) ![](/seminaru/21_11_18/4.jpg)
|