Сквирський РМК
Неділя, 28.04.2024, 07:28
Меню
ЗНО [5]
ДПА [0]
Актуально [0]
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 »

16 травня 2018 року у районному методичному кабінеті відділу освіти Сквирської райдержадміністрації відбулася інструктивно-методична нарада начальників пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням.

Нараду розпочала Л.А.Корбут, завідуюча РМК відділу освіти, яка наголосила на необхідності забезпечення додержання вимог законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей.

Про нормативний пакет документів, необхідний для відкриття пришкільних відпочинкових та мовних таборів ознайомив А.П.Іщук, провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сквирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.

Добровольська З.М., технолог з організації дитячого харчування, розповіла про організацію харчування вихованців пришкільних таборів.

Котяй Л.В., методист РМК відділу освіти, ознайомила учасників наради з нормативно-правовим забезпеченням організації роботи пришкільних таборів.

Педагогам була надана методична допомога щодо організації змістовного дозвілля, застосування ефективних методів діяльності та форм роботи для забезпечення повноцінного відпочинку учнів у пришкільних таборах.

 

Просмотров: 360 | Добавил: shahray | Дата: 17.05.2018 | Комментарии (0)

23 квітня 2018 року на базі районного методичного кабінету відбулася інструктивно-методична нарада з питань організації харчування дітей.

Учасниками семінару були медичні сестри та кухарі закладів освіти району.

У ході проведення наради учасники переглянули Всеукраїнський вебінар «Як організувати харчування в дошкільному закладі-не теорія, а практика».

Перед присутніми виступив представник Управління Держпродспоживслужби в Сквирському районі, що здійснює контроль за безпечністю харчових продуктів та якістю харчування дітей, який ознайомив присутніх з результатами перевірки закладів, проведеної у березні – квітні 2018 року.

Методисти РМК Чернега Н.С., Кривда Н.І., технолог відділу освіти Добровольська З.М. ознайомили присутніх з питаннями дотримання санітарно-гігієнічних вимог до харчоблоків та особистої гігієни персоналу. Опрацьовані питання визначення теоретичного та фактичного виходу страв, вимог до організації харчування дітей в оздоровчих закладах. Велика увага приділялась роботі бракеражних комісій.

Опрацьовано лист Солом'янського управління поліції ГУ НП у м. Києві від 21.03.2018 року № 14788-2/125/55/03-18 щодо розслідування, яке проводиться у зв'язку з порушеннями, допущеними під час організації харчування дітей.

На завершення наради учасники отримали рекомендації з дотримання правил протиепідемічного режиму на харчоблоках.

Просмотров: 251 | Добавил: shahray | Дата: 24.04.2018 | Комментарии (0)

23 квітня 2018 року на базі районного методичного кабінету відбулася інструктивно-методична нарада для вчителів української мови і літератури.

У ході роботи учителі опрацювали Положення про державну підсумкову атестацію  учнів у системі загальної середньої освіти. Було зосереджено  увагу наособливостях проведення державної підсумкової атестації з української мови і літератури та  вимогах до змісту атестаційних робіт для учнів 9-11 класів. Також педагоги  опрацювали   критерії оцінювання змісту та мовного оформлення власного висловлювання, зупинившись на класифікації помилок та їх попередженні.

Просмотров: 312 | Добавил: shahray | Дата: 23.04.2018 | Комментарии (0)

20 квітня 2018 року на базі районного методичного кабінету проведено семінар-практикум з теми «Розвиток складової структури слова у дітей із ЗНМ І-ІІ рівня».

Учасниками семінару були вчителі-логопеди логопедичних груп при закладах дошкільної освіти та вчителі-логопеди шкільних логопедичних пунктів.

Капітанюк Л.В., учитель-логопед шкільного логопедичного пункту при Сквирській загальноосвітній школі № 3, презентувала власний досвід роботи з подолання порушення складової структури мовлення у дітей шкільного віку, які відвідують логопедичний пункт.

Учасники семінару ознайомились з методологічними засадами корекційно- попереджувального навчання дітей із ЗНМ, організацією корекційно- розвивальної роботи у дошкільному навчальному закладі, обмінялись досвідом з застосування методик логопедичної роботи з дітьми шкільного віку з розвитку лексико- граматичної та фонетико-фонематичної сторін мовлення.

Переглянувши відео занять, проведених логопедом, учасники зібрання отримали практичну допомогу з даного питання. Робота в групах над розробкою конспекту заняття з дітьми старшого дошкільного віку із ЗНМ І-ІІ рівня по формуванню лексико-граматичної та фонетико-фонематичної сторін мовлення, виявила бачення кожного логопеда з даної проблеми.

На завершення семінару вироблено та узагальнено практичні рекомендації.

Просмотров: 331 | Добавил: shahray | Дата: 20.04.2018 | Комментарии (0)

19 квітня 2018 року на базі Сквирського НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4-дитячий садок» відбулося  заключне засідання майстер-класу учителів початкових класів Черкасенко Н.Г. та Багінської Ю.П.«Формування інформаційно-комунікаційних та здоров’язбережних компетентностей молодших школярів за проектом «Розумники» (SmartKids)».

У заході взяли участь:

 Ткаченко Аліна Олександрівна, методист відділу початкової освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;

Корбут Людмила Анатоліївна  - завідувач  районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської РДА;

 Та 38 учителів, методистів та керівників методичних об’єднань учителів початкових класів Київської області.

Практичну частину майстер-класу було проведено у формі імітаційної гри. Досвідом роботи поділилася Багінська Юлія Павлівна, учитель початкових класів Лишнянського НВО, з теми «SmartKids: розкладаємо все по поличкам». Вона детально розповіла про можливості використання електронних педагогічних ігор на кожному з етапів уроку. Учасники майстер-класу презентували виконання домашнього завдання (створення  уроків з використанням  електронних ігрових ресурсів).

Усім учасникам майстер-класу за плідну творчу працю вручили сертифікати.

 На завершення педагоги відвідали село Буки, яке широко відоме поціновувачам подорожей, як місце з напрочуд гарним храмовим комплексом та ландшафтним парком.

Мальовниче розташування на річці Роставиця, незвичайні пам’ятники, гарні замки надають Букам унікальності. Відвідувачі були у захопленні від чудової природи парку,  змістовної розповіді екскурсовода  Інни Миколаївни Когут.

Керівники та учасники висловлюють щиру подяку Осадчому І.Г., Стадніченко Г.М. за організацію та сприяння в проведенні авторського майстер-класу, а також  Ткаченко А.О -методист відділу початкової освіти  КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти за методичну допомогу та змістову наповненість занять.

Просмотров: 364 | Добавил: shahray | Дата: 20.04.2018 | Комментарии (0)

18 квітня 2018 року у районному методичному кабінеті відділу освіти Сквирської райдержадміністрації відбулося заняття постійно діючого семінару «Випускник Нової школи – особистість, патріот, інноватор» для заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

Чергове заняття на тему «Про роботу щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх»проходило у рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Корбут Л.А., завідуюча районним методичним кабінетом, наголосила на актуальності питання, що стоїть перед педагогічним колективомпро те, яким має бути вчитель Нової української школи. Це педагог, який не буде займатися вихованням дитини, а буде формувати цінності: морально-етичні та соціально-політичні. Питання цінностей в педагогіці стосується не лише освітян, це великою мірою питання і до батьків.

Гайдучок О.О., керівник постійно діючого семінару, заступник директора Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст №5, ознайомили педагогів з принципами виховання дітей та учнівської молоді.

У роботі семінару взяла участь Левчук С.С., методист РМК, яка розкрила біологічні, психологічні та соціальні чинники виникнення адиктивності у дітей підліткового віку.

Котяй Л.В., методист РМК, запропонувала учасникам семінару актуальні ідеї для виховання в Новій українській школі, основні шляхи їх впровадження. Педагогам були надані методичні рекомендації для організація правовиховної, правоосвітньої та профілактичної роботи з учнями в освітньому закладі. А також було розкрито зміст, критерії та вимоги до виховних годин.

Під час обговорення актуальних питань виховної роботи в освітньому закладі педагоги відмітили, що було б чудово, якщо б школа змогла стати простором довіри і ціннісних дискусій, середовищем, в якому ми усі вчимося не нав’язувати свої принципи іншим, не примушувати, а бути прикладом, надихати і допомагати один одному у цьому непростому процесі.

Просмотров: 345 | Добавил: shahray | Дата: 18.04.2018 | Комментарии (0)

17 квітня 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти відбувся тренінг «Літературний телекомунікаційний проект як засіб формування ключових компетентностей  учнів» для вчителів зарубіжної літератури.

 Гривачова Аліса Борисівна, вчитель-методист Фастівського НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9», учасник проекту «Філологічний Олімп» та тренер з майстер-класів продемонструвала  ряд різноманітних вправ щодо формування ключових компетентностей  учнів.

Упродовж роботи  панувала творча та доброзичлива атмосфера, що об’єднала вчителів-однодумців, сповнених бажанням професійного зростання та самовдосконалення.

 

Просмотров: 331 | Добавил: shahray | Дата: 18.04.2018 | Комментарии (0)

12 квітня 2018 року на базі Сквирської загальноосвітньої школи І ‑ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського відбулося засідання школи педагогічної майстерності старшого вчителя Ткаченко О.В. та старшого вчителя Бондар Л.В. з теми «Розвиток критичного мислення на уроках у початкових класах».

Досвідчені педагоги провели відкриті уроки, на яких використали технології розвитку критичного мислення.

Оксана Володимирівна Ткаченко на уроці з природознавства у 2 класі акцентувала увагу присутніх на використанні гри, як одного із засобів активізації навчальної діяльності молодших школярів та розвитку критичного мислення.

Лідія Василівна Бондар провела інтегрований урок у 1 класі, в ході якого колеги спостерігали за організацією роботи на такому уроці.

Просмотров: 319 | Добавил: shahray | Дата: 12.04.2018 | Комментарии (0)

05 квітня 2018 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулося друге заняття майстер-класу  учителя фізичної культури Гандзюка Богдана Олександровича з теми «Особливості викладання навчального модуля « Баскетбол».

Гандзюк Б.О. ознайомив учасників заходу  із змінами правил гри у баскетбол. Слухачі поділися власним досвідом із методики викладання модуля «Баскетбол». Учасниками заходу було відвідано урок у 4 класі, на якому учитель показав майстерність проведення заняття з учнями початкової школи.

Учителі обговорили питання викладання та підготовки учителів фізичної культури до роботи в умовах Нової української школи.

Педагоги подякували Богдану Олександровичу за високий рівень проведених занять.

Просмотров: 345 | Добавил: shahray | Дата: 05.04.2018 | Комментарии (0)

29-30 березня 2018 року на базі Комунальної установи "Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29", м. Суми, Сумської області відбувся міжрегіональний науково-практичний семінар «Актуальні тенденції вивчення філологічних дисциплін в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа»для учасників всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» Сумської, Київської та Донецької областей.

Захід було проведено на реалізацію Програми ІІІ (формувального) етапу всеукраїнського експерименту з упровадження науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» Інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Сумської міської ради та Комунальним вищим навчальним закладом Київської обласної ради «Академія неперервної освіти».

Ярмульська Іванна Володимирівна, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Сквирського ліцею на семінарі провела майстер-клас: «Використання інтернет-ресурсів як засобу стимулювання навчальної діяльності учнів».

На семінарі відбулася плідна робота, конструктивне спілкування, у якому взяли участь усі учасники Проекту, щодо загальної оцінки зібрання – це небайдужість, професіоналізм, любов до професії та готовність до змін.

Просмотров: 358 | Добавил: shahray | Дата: 04.04.2018 | Комментарии (0)

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Web-сайти навчальних закладів
Персональні сайти, блоги
    Електронні бібліотеки
    Корисні посилання
    Актуально
    Методичний порадник 2017/2018
    Електронні підручники
    Національно-патріотичне виховання
    $(document).ready(function(){ $(window).scroll(function () { if ($(this).scrollTop() > 0) { $('#scroller').fadeIn(); } else { $('#scroller').fadeOut(); } }); $('#scroller').click(function () { $('body,html').animate({ scrollTop: 0 }, 400); return false; }); });