22 лютого 2019 року згідно з планом роботи відділу освіти Сквирської райдержадміністрації в актовій залі Центру Творчості відбулося навчально-методичне консультування педагогів, відповідальних за підготовку роїв до участі у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») на тему «Військово-патріотичне виховання старшокласників у контексті положень «Нової української школи» для вчителів курсу захист Вітчизни, фізична культура та керівників гуртків «Джура».
На засіданні були розглянуті наступні питання та надані відповідні рекомендації:
- Про нормативно-правове забезпечення організації та проведення І (районного) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)ознайомила присутніх Л.Котяй, методист РМК.
- Про особливості організації та проведення конкурсних випробувань у рамках районного етапу Гри «Джура» розповіла І.Майорко, методист РЦДЮТ.
- Про підготовку роїв до участі у конкурсі строю та пісні «Впоряд» у рамках районного етапу Гри «Джура» проконсультував С.Ткаченко, методист РМК.
- Про підготовку роїв до участі у конкурсному випробуванні «Смуга перешкод» у рамках районного етапу Гри «Джура» проконсультував Є.Кротович, керівник гуртків РЦДЮТ.
- Про підготовку шкільних команд до участі у районних змаганнях з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед учнівської молоді розповів О.Заєць, керівник туристичних гуртків РЦДЮТ.
Також педагоги отримали практичні кейси з підготовки команд до участі у конкурсі строю та пісні «Впоряд».
![](/2019/22_02/1.jpg) ![](/2019/22_02/2.jpg) ![](/2019/22_02/3.jpg) ![](/2019/22_02/4.jpg) ![](/2019/22_02/5.jpg) ![](/2019/22_02/6.jpg) ![](/2019/22_02/7.jpg) ![](/2019/22_02/8.jpg)
|