22 лютого 2019 року відбулося чергове засідання історико-філософського дискусійного клубу.
Тема 3 засідання «Камо грядеш? (Куди йдемо?) на межі 5-6 історичного кола» була надзвичайно актуальною, тому що пов'язана із сьогоденням.
Свої ідеї захищали: Ліньков С.М., керівник гуртка РЦДЮТ, Цимбалюк В.І., вчитель НВК «Сквирський ліцей-ЗОШ І-ІІ ст», кандидат педагогічних наук, Шолудько Ф.А., фермер.
До дискусії долучилися слухачі-експерти з думкою про те, що обговорювані питання залишилися відкритими.
Організаційний комітет працює над плануванням четвертого засідання, яке відбудеться на весняних канікулах.
22 лютого 2019 року згідно з планом роботи відділу освіти Сквирської райдержадміністрації в актовій залі Центру Творчості відбулося навчально-методичне консультування педагогів, відповідальних за підготовку роїв до участі у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») на тему «Військово-патріотичне виховання старшокласників у контексті положень «Нової української школи» для вчителів курсу захист Вітчизни, фізична культура та керівників гуртків «Джура».
На засіданні були розглянуті наступні питання та надані відповідні рекомендації:
Про нормативно-правове забезпечення організації та проведення І (районного) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)ознайомила присутніх Л.Котяй, методист РМК.
Про особливості організації та проведення конкурсних випробувань у рамках районного етапу Гри «Джура» розповіла І.Майорко, методист РЦДЮТ.
Про підготовку роїв до участі у конкурсі строю та пісні «Впоряд» у рамках районного етапу Гри «Джура» проконсультував С.Ткаченко, методист РМК.
Про підготовку роїв до участі у конкурсному випробуванні «Смуга перешкод» у рамках районного етапу Гри «Джура» проконсультував Є.Кротович, керівник гуртків РЦДЮТ.
Про підготовку шкільних команд до участі у районних змаганнях з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед учнівської молоді розповів О.Заєць, керівник туристичних гуртків РЦДЮТ.
Також педагоги отримали практичні кейси з підготовки команд до участі у конкурсі строю та пісні «Впоряд».
21лютого 2019 року на базі НВК «Сквирський ліцей –ЗОШ І-ІІІ ст.» відбулося засідання школи педагогічної майстерності вчителів-методистів Боговик О.П., Хомочкіної В.П. та Юхимчак Н.А. для вчителів початкових класів з теми: «Використання інноваційних технологій для розвитку творчих здібностей молодших школярів».
Оксана Петрівна Боговик провела відкритий урок природознавства з теми «Створення ментальних карт. Подорож материками», в ході якого поділилася з колегами досвідом створення ментальної карти учнями, одного із найцікавіших способів систематизації самостійної роботи учня. Адже головне – зацікавити учня, змусити його самостійно досліджувати певну галузь, вивчати для себе щось нове, невідоме.
З ефективною педагогічною технологією, спрямованою на формування здорової та просоціальної особистості, що гармонійно поєднує функції виховання і розвиток соціально-психологічних компетентностей учнів ознайомила колег Віра Петрівна Хомочкіна, яка провела урок з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» з теми «Хочу, можу, треба. О.Касьян. Найважливіше бажання». Режим дня».