05 квітня 2018 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулося друге заняття майстер-класу учителя фізичної культури Гандзюка Богдана Олександровича з теми «Особливості викладання навчального модуля « Баскетбол».
Гандзюк Б.О. ознайомив учасників заходу із змінами правил гри у баскетбол. Слухачі поділися власним досвідом із методики викладання модуля «Баскетбол». Учасниками заходу було відвідано урок у 4 класі, на якому учитель показав майстерність проведення заняття з учнями початкової школи.
Учителі обговорили питання викладання та підготовки учителів фізичної культури до роботи в умовах Нової української школи.
Педагоги подякували Богдану Олександровичу за високий рівень проведених занять.
![](/seminaru/05_04_18/60006733.jpg) ![](/seminaru/05_04_18/15726177.jpg) ![](/seminaru/05_04_18/29892121.jpg) ![](/seminaru/05_04_18/30509992.jpg) ![](/seminaru/05_04_18/42963699.jpg) ![](/seminaru/05_04_18/75431465.jpg) ![](/seminaru/05_04_18/79467538.jpg)
|