28 лютого 2018 року на базі дошкільного навчального закладу № 2 «Малятко» проведено майстер - клас учителя-логопеда Марценківської І.А. з питання подолання порушення складової структури мовлення у дітей дошкільного віку.
Учасниками майстер-класу були вчителі-логопеди, вихователі, психологи з7 дошкільних навчальних закладів.
Учитель-методист Марценківська І.А. презентувала власний досвід роботи з подолання порушення складової структури мовлення у дітейстаршого дошкільного віку.
Під час майстер-класу було висвітлено питання формування у дітей граматично правильного, лексично збагаченого та чіткого фонетичного мовлення, корекційної роботи над розвитком мовно-слухового сприймання та мовно-рухових навичок щодо подолання порушення складової структури слів.
У ході майстер – класу учасники отримали практичну допомогу з формування фонетичної системи у дітей старшого дошкільного віку з ТПМ.
Узагальнено та розповсюджено серед учасників майстер-класу практичні рекомендації з даної проблеми.
![](/Inklyuziya/Seminary/28_02_18/49781927.jpg)
![](/Inklyuziya/Seminary/28_02_18/91513580.jpg) ![](/Inklyuziya/Seminary/28_02_18/11726930.jpg) ![](/Inklyuziya/Seminary/28_02_18/36669542.jpg) ![](/Inklyuziya/Seminary/28_02_18/72855277.jpg) ![](/Inklyuziya/Seminary/28_02_18/29132523.jpg) ![](/Inklyuziya/Seminary/28_02_18/97757109.jpg)
|